Ebook už je na světě!

Všechny vás moc zdravím! Mám velkou radost.

Po dlouhém psaní jsem konečně dokončila svůj eBook Tinnitus jako DAR a od dnešního dne si ho můžete stáhnout právě ZDE. Jsem plná očekávání, co na něj řeknete :).

Když jsem začínala s psaním blogu, věděla jsem, že bych všechny své zkušenosti ze světa tinnitu ráda předala lidem, kteří jsou teprve na začátku své cesty, jsou zoufalí z nové situace, nemají dostatek informací o této nemoci a neví si rady.

Zároveň jsem měla touhu pomoci lidem, kteří mají tinnitus už dlouho, jsou nešťastní, mrzutí a rádi by tuto situaci změnili.

A konečně se povedlo! Všechny mé postřehy a myšlenky, které dlouho nosím v hlavě jsou konečně venku a jsou tu pro vás v mém novém eBooku Tinnitus jako DAR.

Moje cesta

I já byla kdysi na startovní čáře. V ruce jsem držela lékařskou zprávu s diagnózou tinnitus a informace jsem neměla v podstatě žádné. Na internetu jsem se dočetla, jak hrozný tinnitus je a zkušenosti ostatních tinnitářů vypovídaly o tom, že mě v blízké době nečeká vůbec lehké období. Všichni psali, jak jsou nešťastní, vyřízení, že nemohou spát a na nic se soustředit. Kvalita jejich života se velmi snížila a oni si nevěděli s tinnitem rady.

Já se cítila podobně. Přesto jsem doufala, že tinnitus třeba sám odezní. Absolvovala jsem všechna lékařská vyšetření, mnohé infuze, brala spousty léků, chodila na rehabilitace, masáže, přesto byl výsledek nulový.

Nevěděla jsem, co dělat. Vše vypadalo naprosto beznadějně, a to až do chvíle, než jsem objevila pana Studeníka, který se z tinnitu vyléčil. Konečně jsem měla nějakou naději. Poprvé jsem narazila na někoho, kdo se uzdravil. Měla jsem takovou radost. Po dlouhé době se ve mně zažehla jiskřička naděje a já se rozhodla toho využít.

Věděla jsem, že když se někomu podařilo uzdravit, může se to povést také mně. Moc dobře se na ten den pamatuji. Tehdy začala má nová cesta. Pochopila jsem, že tinnitus nemusí být jen nepříjemná nemoc a že spolu s ním přichází i velká šance. Šance změnit svůj život a dozvědět se o sobě víc. Tinnitus je našim budíčkem. Přišel, aby nás probudil z letargie, ve které žijeme a nasměroval nás tím správným směrem. Tinnitus se stal mou velkou motivací ke změně a dnes mohu říct, že jsem ji využila naplno.

Došlo mi, že jsem odevzdala veškerou svou sílu k uzdravení lékařům a že je nyní na čase svůj osud vzít opět pevně do svých rukou. Tato zkušenost mě velmi posilnila a změnila zároveň.

Dnes žiji krásným a spokojeným životem. Opět jsem našla svůj vnitřní klid a díky tinnitu jsem dokázala svůj život změnit v lepší. Pokud i vy máte chuť na sobě zapracovat, nespokojit se s verdiktem tinnitus navždy, je na čase proto konečně něco udělat! Máte na výběr. Nemusíte se tinnitem trápit navždy.

Pokud vás zajímá můj vlastní příběh a to, jak jsem si s otravným pískáním uší poradila, můžete si už dnes objednat můj nový eBook Tinnitus jako DAR. Vyprávím v něm nejen svůj příběh s tinnitem, ale představuji především konkrétní kroky vedoucí k jeho postupnému tlumení a také oblasti, na které je potřeba se zaměřit, aby mohla vytoužená změna nastat.

Co vše dále v eBooku najdete, si můžete přečíst ZDE.

Pevně věřím, že vám mé vlastní zkušenosti a rady pomohou a vy opět najdete ve svém životě dříve ztracený klid.

Přeji vám krásný, slunečný den a nezapomeňte, že svůj život máte ve vlastních rukou a že pokud chcete něco ve svém životě změnit, musíte začít dělat věci jinak.

Bára

Barbora Spišáková
Jsem zakladatelkou projektu Tinnitus jako DAR, nadšenou korektorkou, milovnicí českého jazyka a autorkou e-booku Tinnitus jako DAR. Mojí vášní je hledání zdraví na úrovni duše a fyzického těla. Skrze vlastní příběh pomáhám lidem objevit v jejich nemoci skrytý DAR, který mohou využít jako prostředek ke své životní změně a docílit tak vysněného života plného radosti, klidu, zdraví a vnitřní harmonie. Můj příběh si přečtete zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.