Šťastný život s tinnitem?

Ukážu vám, že to jde!

Máte STRACH, že tinnitus bude navždy ovládat váš život, ale zároveň velmi silnou TOUHU s tím něco udělat?

Naučím Vás, jak tinnitus proměnit ve váš dar a opět žít šťastný život plný klidu a harmonie.

„I já jsem se bála, že tinnitus bude navždy ovládat můj život, ale i přes špatné budoucí vyhlídky jsem dokázala tinnitus změnit ve svůj DAR a dnes žiji krásný a naplněný život. Můžete taky. Řeknu Vám jak na to..!“

Tinnitus vám přináší pomyslný RESTART, který může změnit vás i způsob, jakým nahlížíte na život.

Dnes se cítím skvěle. 

Mám zpět svůj vnitřní klid a našla jsem ve svém životě rovnováhu. Svoji nemoc jsem dokázala proměnit v dar. V dar, který nastavil mému životu zrcadlo a donutil mě konečně naslouchat sama sobě, své duši.

Ne vždy tomu tak ale bylo.

Ještě před několika lety pro mě tinnitus představoval ten nejhorší možný sen. Uvnitř sebe jsem cítila obrovský strach. Strach z toho, že takhle to už zůstane napořád a že z téhle situace není úniku.

Pak jsem ale pochopila, že tinnitus do mého života nepřišel škodit. Přišel mi pomoci změnit můj život k lepšímu. Naučil mě zastavit se a naslouchat. Díky této zkušenosti jsem dnes opravdu šťastná. Ukážu Vám, jak proměnit tinnitus v dar a získat zpět svůj život plný klidu a harmonie.

Rozhodla jsem se své zkušenosti s vámi sdílet v e-booku Tinnitus jako DAR.

Tinnitem jsem se trápila několik let, než jsem zjistila, co na něj platí. Pochopila jsem jeho hlubší význam a změnila díky němu svůj život v lepší. Vím, že tinnitus dnes trápí mnoho lidí a proto jsem se rozhodla předat své zkušenosti a ušetřit ostatním roky plné hledání, smutku a zoufalství. Ukazuji jim cestu ven z bezmoci, kterou tinnitus na začátku s sebou přináší.

Nenabízím vám kouzelné pilulky, které vás okamžitě zbaví tinnitu. Nabízím vám pomocnou ruku na vaší cestě hledání a uzdravení se. V e-book zároveň najdete můj vlastní příběh a cestu, která vedla k mému šťastnějšímu JÁ. 

Co vám e-book přinese:

Znovunalezení klidu

Naučíte se, jak postupně ztlumit tinnitus a zapomenout na něj.

Ušetřený čas

Nabízím prověřené metody a osvědčené postupy ke snížení hlasitosti tinnitu. Vyhněte se rokům plných trápení a hledání možností, jak si od tinnitu pomoci.

Lepší život

Zjistíte, že tinnitus může změnit Váš život v lepší a šťastnější.

Pochopení

Pochopíte, že nejste obětí osudu. Nechejte tinnitus promluvit a odhalte skrytý význam nemoci.

Pevnější zdraví

Představte si, jak se budete cítit, až vás tinnitus nebude obtěžovat. Jaké to bude, když už na něj nebudete muset stále myslet? Představte si, že Váš životě je zase v pořádku.

Naučíte se, jak změnit tinnitus v DAR

Konkrétní rady a typy, jak proměnit nemoc v dar.

Kolik stojí e-book Tinnitus jako DAR? 

Musela jsem ujít dlouhý kus cesty. Stálo mě to spoustu úsilí, hledání, zkoušení, studování mnohých materiálů, ale teď už vím, co skvěle funguje.

Mnohokrát jsem šlápla vedle. Vy už nemusíte věnovat měsíce nebo i roky hledáním těch správných způsobů, jak si pomoci, protože já už jsem je objevila za vás. Prošlapala jsem vám cestu a teď vás po ní provedu doslova za ruku.

Své veškeré zkušenosti a poznání jsem se rozhodla vám předat formou ebooku Tinnitus jako DAR, jehož cena je 290 Kč. Tato cena je jen zlomek hodnoty, kterou dostanete, a já věřím, že hodnota toho, že získáte zpět svůj klidný a radostný život, je pro vás mnohonásobně větší.

A co v případě, že se vám e-book nebude líbit? Co když zjistíte, že to není prostě to, co jste čekali?

Velmi mi záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14denní garanci vrácení peněz od momentu zakoupení e-booku. Pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši.

Na vaši cestu vám navíc přidám tyto 2 skvělé DÁRKY:

  • Příručka HOŘČÍK - Aneb klidné bytí na těle i duši + RECEPTURA na výrobu vlastního hořčíkového oleje
  • Deník PEČEME KVÁSKOVÝ CHLÉB s receptem na výborný domácí chleba
Jméno Příjmení

Reference

eBook mě úplně pohltil Barčiným příběhem od vzniku tinnitu až po hledání cesty k vysvobození se od naprostého zoufalství po nalezení svého poslání. Uvádí způsob cvičení, mě neznámý, který jsem si hned zamilovala a večer vyzkoušela. Jednoduché postupy, jak svůj tinnitus mít pod kontrolou a nezbláznit se z toho mě velmi nadchl. Sama tinnitem trpím a tak jsou pro mě tyto rady takovým skvělým průvodcem, co můžu pro sebe ještě udělat a zlepšit.
Simona ValentováAutorka blogu Tiché uši
Když mi začalo pískat v uchu, byla jsem vyděšená. Zoufalá z toho nesnesitelného zvuku, který mě stále provázel. Nemohla jsem spát, celé noci jsem vysedávala se sluchátky na uších a pouštěla si hudbu, abych aspoň chvíli slyšela něco jiného, než to děsivé pískání…. Na pohotovosti na neurologii mi pan doktor doporučil návštěvu psychiatra (nevím, jestli se s tinnitem ještě nesetkal, ale tvářil se skepticky a zjevně byl přesvědčený, že mi straší ve věži (v hlavě)). Jiný lékař na ORL mi po vyšetření řekl: „s tím se nedá nic dělat, až se uvidíme příště, budete ráda, když to nebude horší!“ Ano, přesně taková sdělení toužíte slyšet, když potřebujete potěšit a utěšit. Ne všichni byli takoví, samozřejmě. Tím chci jen říct, že první týdny s tinnitem jsou šílené a většinou jste na to trápení sami. Často marně hledáte povzbuzení a podporu. Ovšem vy sami už být nemusíte, máte Báru . Báru, která se s tinnitem dokázala spřátelit, která problém přijala jako dar a podle toho s ním zacházela. Uvědomila si, co jí ten zběsilý alarm hlásí, a rozhodla se, že zvonivému hlasu začne naslouchat. Změnila mnoho věcí ve svém životě a, světe div se, tinnitus ustoupil do pozadí. Skoro zmizel, už si jen tiše ševelí. Přečtěte si Bářin povzbudivý příběh, nechte se inspirovat jejími postupy. V tomto ebooku najdete naději, důvěru ve vlastní síly a v Báře pak parťáka, který vám může pomoct a poradit. Nebude hůř, bude líp! Bára to dokázala, je jí líp než před tinnitem, a o své cestě za uzdravením píše ve svém ebooku.
Mariana ŠtichováAutorka pohádek, povídek a básniček

OBJEDNEJTE SI E-BOOK TINNITUS JAKO DAR PRÁVĚ TEĎ

Pokud jste rozhodnutí skoncovat s vašim trápením a toužíte žít život opět v klidu a harmonii, objednejte si ebook Tinnitus jako dar PRÁVĚ TEĎ.

Je to ebook, který může změnit váš život, a takové věci se přece neodkládají 🙂